Pe lângă căderea frunzelor și a dovleacului condimentează totul, toamna aduce altceva uimitor: întoarcerea tuturor emisiunilor tale preferate. Am rotunjit datele de premieră ale unora dintre programele noastre preferate, precum și știri despre care s-au anulat emisiunile (RIP, Last Man Standing !) Și care au fost reînnoite, dar nu avem o dată de premieră programată de acum.
Spectacole care au fost anulate sau s-au încheiat
- Cuplul ciudat (CBS)
- 2 Broke Girls (CBS)
- Fata Meets World (Disney)
- Emerald City (NBC)
- Pitch (Vulpe)
- Sleepy Hollow (Vulpe)
- 24: Moștenire (Vulpe)
- Real O'Neals (ABC)
- Last Man Standing (ABC)
Spectacole care au fost reînnoite, dar nu a fost lansată o dată la premiera
- Grace și Frankie (Netflix)
- Anne cu un E (Netflix)
- Veep (HBO)
- Divorț (HBO)
- Nashville (CMT)
Spectacole și spectacole noi care au fost reînnoite, cu date de premieră
Miercuri, 6 septembrie
10 pm - Eric și Jesse (E!)
Duminică, 17 septembrie
20:00 - Războiul din Vietnam (PBS)
Luni, 18 septembrie
20:00 - Dancing with the Stars (ABC)
Miercuri, 20 sept
22:00 - Locul bun (NBC)
Joi, 21 sept
20:00 - Gotham (Fox)
Vineri, 22 septembrie
12:00 - Fuller House (Netflix)
Duminică, 24 septembrie
19:30 - 60 minute (CBS)
20:30 - Star Trek: Discovery (CBS)
Luni, 25 septembrie
20:00 - Vocea (NBC)
20:00 - The Big Bang Theory (CBS)
20:30 - Young Sheldon (CBS)
21:00 - Kevin Can Wait (CBS)
21:30 - Me, Myself & I (CBS)
10 pm - The Good Doctor ( ABC)
22:00 - Viteazul (NBC)
10 pm - Scorpion (CBS)
Marți, 26 septembrie
20:00 - Vocea (NBC)
20:00 - NCIS (CBS)
21:00 - This Is Us (NBC)
21:00 - Bull (CBS)
21:30 - Brooklyn Nine-Nine (Fox)
22:00 - NCIS: New Orleans (CBS)
22:00 - Legea și ordinea adevărata crimă: criminalul Menendez (NBC)
Miercuri, 27 septembrie
20:00 - Supraviețuitor (CBS)
20:00 - The Goldbergs (ABC)
20:00 - Lista neagră (NBC)
20:30 - Fără vorbire (ABC)
21:00 - SEAL Team (CBS) *
21:00 - Legea și ordinul: SVU (NBC)
21:00 - Modern Family (ABC)
21:30 - American Housewife (ABC)
22:00 - Chicago PD (NBC)
10 pm - Criminal Minds (CBS)
22:00 - Supraviețuitor desemnat (ABC)
Joi, 28 septembrie
20:00 - Superstore (NBC)
20:00 - Anatomia lui Grey (premiera de două ore) (ABC)
21:00 - Will & Grace (NBC)
21:30 - Marea știri (NBC)
10 pm - Chicago Fire (NBC)
Vineri, 29 septembrie
20:00 - Hell's Kitchen (Vulpea)
20:00 - MacGyver (CBS)
21:00 - Hawaii Five-0 (CBS)
21:00 - Dateline NBC (NBC)
10 pm - Blood Bloods (CBS)
Sâmbătă, 30 septembrie
22:00 - 48 de ore (CBS)
10 pm - Versailles (Ovation)
Duminică, 1 oct
20:00 - Shark Tank (premiera de două ore) (ABC)
20:30 - Ghosted (Fox)
20:30 - Înțelepciunea mulțimii (CBS)
21:30 - Ultimul om de pe Pamant (Vulpe)
21:30 - NCIS: Los Angeles (CBS)
Luni, 2 oct
20:00 - Lucifer (Vulpe)
Marți, 3 octombrie
20:00 - The Middle (ABC)
20:30 - Fresh Off the Boat (ABC)
21:00 - Black-ish (ABC)
21:30 - Primarul (ABC)
10 pm - Kevin (probabil) Salvează lumea (ABC)
Vineri, 6 octombrie
20:00 - Once Upon a Time (ABC)
Duminică, 8 octombrie
20:00 - A spune adevărul (ABC)
10 pm - Doamnă secretară (CBS)
Vineri, 27 octombrie
1 02:00 - Stranger Things (Netflix)
20:00 - Blindspot (NBC)
Joi, 2 noiembrie
21:00 - Mama (CBS)
21:30 - Viața în bucăți (CBS)
22:00 - SWAT (CBS)
Miercuri, 15 noiembrie
21:00 - MythBusters (Science Channel)
Miercuri, 29 noiembrie
21:00 - Vikingi (Istorie)